Kvalitní potraviny pro Váš zdravý život AKCE sleva 7 % na ořechy a 30% na  olej DOPRAVA nad 1500 Kč zdarma   výdejní místo nad 1000 Kč zdarma


Elektrický lis na výrobu domácího a kvalitního oleje vhodného do studené i teplé kuchyně.

Nic nechutná tak jako čerstvě vylisovaný olej – svěží chuť a vůně mísící se se specifickou vůní lisovaného produktu. Zejména u lněného oleje nebo oleje z chia semínek, které jsou bohatými zdroji omega 3 nenasycených kyselin, je doporučováno pro zachování kvality a účinných cenných látek, spotřebovat v nejkratší možné lhůtě od jejich vylisování.

VÝHODY:

- vždy čerstvý, tím že si olej vylisujete sami doma máte vždy garanci maximální možné čerstvosti a uchování cenných látek narozdíl od kupovaných olejů kde zpravidla není známo přesné datum výroby ani způsob a kvalita skladování. Olej ztrácí na kvalitě již po několika dnech od vylisování.

Kupované oleje jsou spotřebovány během měsíců od výroby a navíc nelze přesně zjistit v jakých podmínkách byly skladovány a distribuovány. Takový olej může našemu tělu více uškodit než pomoci

- olej lisujete z vlastních surovin, které lze sehnat někdy cenově výhodněji a vždy znáte jejich původ

- lze vylisovat libovolné množství oleje podle spotřeby na několik málo dnů do zásoby (s ohledem na výkon přístroje, který je určen především pro domácí a rodinné využití)

- z vylisované sušiny, po oddělení tuků (oleje), lze následným pomletím najemno navíc získat domácí bezlepkovou mouku, kterou lze použít na další pečení, vaření, zahušťování a využít tak plných 100% zpracovávané suroviny (ořechy, olejnatá semínka,..)

- s elektrickým lisem bez námahy a s úsporou času oproti manuálním lisům

Vyrobte si doma čerstvý dýňový, lněný, slunečnicový, konopný, mandlový, arašídový, lískový, makový, sezamový, hořčičný, chia olej. A jiné z olejnatých semínek a suchých plodů. Z vylisované a odtučněné sušiny pak můžete semletím najemno vyrobit dýňovou, lněnou, slunečnicovou, konopnou, mandlovou, arašídovou, lískovou, makovou, sezamovou, hořčičnou, chia mouku a další.


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTk0ODQyZ